Děkujeme za přízeň nám i designu!

Praha v září vystaví neznámé projekty Zahy Hadid

Ukázka z výstavy Zaha Hadid Architects: Unbuilt

V rámci třetího pokračování Bienále experimentální architektury bude v pražské Galerii Jaroslava Fragnera v Praze ve čtvrtek 7. září slavnostně otevřena výstava Unbuilt, která prezentuje neznámé a nerealizované projekty londýnského studia Zaha Hadid Architects. Až do 29. října pak budete moci v rámci výstavy navštívit i bohatý doprovodný program.

Rozsáhlá výstava, která byla poprvé k vidění letos v červnu v londýnské Zaha Hadid Design Gallery, prezentuje desítky projektů z veřejných i neveřejných soutěží či jen projekty, které pouze z mnoha různých důvodů nebyly realizovány. Expozice se skládá z fotorealistických vizualizací exteriérů i interiérů budov různých typů od muzeí, přes multifunkční až po rezidenční, ale také modelů často několika různých variant návrhů.

Ukázka z výstavy Zaha Hadid Architects: Unbuilt Ukázka z výstavy Zaha Hadid Architects: Unbuilt Ukázka z výstavy Zaha Hadid Architects: Unbuilt Ukázka z výstavy Zaha Hadid Architects: Unbuilt

V rámci Bienále experimentální architektury by se návštěvník měl nejen seznámit s neznámými a nerealizovanými projekty jednoho z nejvýznamnějších architektonických ateliérů na světě, ale měl by moci navštívit také meetup, mezinárodní sympozium, workshopy a velmi lákavý site specific pavilon s experimentální projekcí.

Čtěte další články na téma Zaha Hadid a výstava

Foto: Zaha Hadid Architects
Zdroj: Galerie Jaroslava Fragnera

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6001
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588