Děkujeme za přízeň nám i designu!

Warsaw Home láká do Polska na interiérový design

Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo

Od pátku 6. října do neděle 8. října proběhne v polské Varšavě mezinárodní výstava interiérového designu Warsaw Home, která ukáže asi stovku místní i zahraničních designérů a značek. Ve třech halách se budete moci setkat se současným nábytkem, dekoracemi, kuchyňským vybavením i materiály.

“Warsaw Home je mezinárodní výstava interiérového designu pořádaná v Mezinárodním výstavním a kongresovém centru - Ptak Warsaw Expo. Akce je věnována všem zástupcům průmyslu: výrobcům, distributorům, architektům, projektantům i konečnému spotřebiteli. Warsaw Home se snaží být obchodní platformou pro mezinárodní kontrakty a zároveň je místem pro nadšence trendů v interiérovém designu,” uvádí k zaměření akce její organizátoři.

Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo

Největší část veletrhu bude věnována nábytku a to jak modernímu tak jeho renovacím. Zastoupeno bude 47 výrobců, mezi kterými najdeme i tak velké značky jako Vitra, Ton, Boconcept nebo oblíbenou polskou značku Zeita, jenž je výrobce nápaditého kovového nábytku. Přibližně stejné množství vystavovatelů naleznete v sekci dekorace a nábytek, kuchyně a stolování i interiérové povrchy, kde si budete moci prohlédnout nové trendy v povrchových materiálech.

Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo Ukázka z polského velethu interiérového designu Warsaw Home Expo

Speciální sekci bude Poland Design Festival, který nabídne méně známé tvůrce a značky. Například značku Wool Design vyrábějící deky z ovčí vlny, značku Noteka vyrábějící stylová pera, Alfa Studio tvořící velkoformátové obrazy, značku Archerlamps vyrábějící svítidla z plechu, dřevěné výrobky od značky Black Wood nebo značku plstěných výrobků Boogie. Vstup na celou akci na tři dny stojí v přepočtu 150 českých korun.

Čtěte další články na téma události

Foto a zdroj: Warsaw Home

Článek ze dne: 24.9.2017
Téma: , , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588