Děkujeme za přízeň nám i designu!

Designéři navrhli 34 alternativních vánočních ozdob

34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD

Nezávislá designérská studia z New York City a Los Angeles se spojila se značkou Shinola a ručně dekorace vyrábějící značkou WorkOf, aby pro Museum of Contemporary Art v Detroitu vytvořili celkem alternativních 34 vánočních ozdob, které finančně pomohou v dražbě samotnému muzeu. Originální ozdoby si hrají s materiály i tvary.

Shinola a WorkOf vytvořili na portálu Paddle8 speciální aukci na podporu činnosti Museum of Contemporary Art v Detroitu neboli MOCAD, kde vystavili výtvory, které navrhli nezávislá studia jako Wolfum, Light and Ladder, Avandi, Bower, Atocha Design, Chaitastic, Taylor Donsker, DLV Haptic Lab, PerntEric Trine či Surname Goods.

34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD 34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD 34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD 34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD

Každý kus je originál a vyvolávací cena se pohybuje od 100 do 300 dolarů, za které můžete získat například objekt Cluster připomínající spojené modré létající balónky od Elyse Graham, pomyslný hlavolam Winter Trails od Ethana Abramsona, malou skleněnou kouli s pozlacenou monturou od Allied Maker, extravagantní umělecký objekt Knockout od Bower či kus střepu od Chen and Kai.

34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD 34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD 34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD 34 vánočních ozdob od 34 designerů na podporu MOCAD

Velkým hitem bude rozhodně i malá zahrádka v krychli Mini Planter od Plant in City, světelná krychle Cube Lightod Stéphane Hubert Design nebo zlatavý Honeycomb ukrytý v krychli od Patricka Wedera. Nejpodivnější pak je jistě žlutý banán od Fort Makers nebo keramický bílý balvan Tacet Nox od Studio Joo.

Čtěte další články na téma Vánoce

Foto a zdroj: Paddle

Článek ze dne: 24.12.2015
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588