Děkujeme za přízeň nám i designu!

Tono Stano otevřel velkou výstavu svých fotografií

Tono Stano a ukázka z výstavy Kompilace

Původem slovenský fotograf Tono Stano ve čtvrtek zahájil v Nové galerii v Praze svou velkou samostatnou výstavu fotografií nazvanou Kompilace.  V expozici budete moci až do 9. prosince zhlédnout jeho nejslavnější černobílé i barevné fotografie, domalovávané fotografie a objekty.

“Výstava Tono Stana je první samostatná fotografická výstava, pro návštěvníky jsme připravili výběr z nejnovějších fotografií a děl v kombinaci se staršími pracemi z let 2000 až 2016. Kompilace je kompilace toho nejlepšího, v rychlém sledu za sebou…,“ říká galeristka Nina Hedwic.

Tono Stano a ukázka z výstavy Kompilace Tono Stano a ukázka z výstavy Kompilace Tono Stano a ukázka z výstavy Kompilace Tono Stano a ukázka z výstavy Kompilace

“Umělecké intervence do přirozené krásy ženského těla, přikládání skleněných čoček na nahé tělo, vrstvení, zakrývání, zvětšování či zmenšování, nalepování a odlepování látek, či objektů. Vytváření nových realit, díky nimž jsme uvedeni do světa, který nás nutí k úvahám o ženě, o kráse, o uměleckém díle a životě jako takovém,” dodává k výstavě.

Čtěte další články na téma Tono Stano a fotografie

Foto: Tono Stano
Zdroj: Nová galerie

Článek ze dne: 10.11.2016
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588