Děkujeme za přízeň nám i designu!

Riedel navrhl art box šampaňskému Dom Pérignon

Michael Riedel a limitovaná kolekce Dom Pérignon P2 Monolith

Německý umělec Michael Riedel navrhl pro francouzskou značku šampaňského Dom Pérignon limitovanou kolekci 25 balení pro prémiové láhve Second Plénitude P2. Exkluzivní série byla nazvána P2 Monolith a z velkého boxu vytvoříte vysoký stojan na jednu láhev.

V podstatě se jedná o umělecké dílo, které je připravené a sbalené na cestu do Vašeho interiéru. Černý box se zlatým lemování u spodního okraje je dekorován typickými abstraktními černobílými motivy připomínajícími mramor. Uvnitř najdete jednu láhev P2 uchycenou v bílém kamenném podstavci.

Michael Riedel a limitovaná kolekce Dom Pérignon P2 Monolith Michael Riedel a limitovaná kolekce Dom Pérignon P2 Monolith Michael Riedel a limitovaná kolekce Dom Pérignon P2 Monolith Dom Pérignon P2 Monolith a Dom Pérignon Vintage 2006

Spolupráce Michaela Riedela a značky Dom Pérignon měla plody poprvé tento rok, když Riedel navrhl dárkové boxy pro Dom Pérignon Vintage 2006 a Dom Pérignon Rosé 2004. Klasickou černou láhev zdobila barevná viněta a papírový obal dostal potisk malby připomínající kámen. Láhve v cenách od 5 000 korun byly rychle vyprodány.

Čtěte další články na téma šampaňské a láhev

Foto a zdroj: Dom Pérignon

Článek ze dne: 31.12.2016
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588