Děkujeme za přízeň nám i designu!

Filip Pošivač tvoří loutkové filmy a ilustruje pro děti

Filip Pošivač a ukázka z knihy Až po uši v mechu

Ilustrátor a tvůrce loutkových filmů Filip Pošivač má na svém kontě několik knih, komiksů a dokonce i precizně zpracovaných loutkových filmů. S jeho knihami a ilustracemi se budete moci setkat na nadcházející designérské přehlídce Prague Design Week 2017, která proběhne od 10. do 16. dubna v Tančícím domě.

“Filip Pošivač je výtvarník a režisér loutkových filmů a ilustrátor dětských knih. Mezi jeho práce patří animované projeky Až po uši v mechu a Živě z mechu (nutprodukce). Připravuje také celovečerní film a podílí se jako výtvarník na nově vznikajícím večerníčku (Bionaut). Na knihách spolupracuje s nakladateli Běžíliška, Kant, Petrkov nebo Argo. Za svou práci získal již několik ocenění,” uvádí ke své biografii sám autor.

Filip Pošivač a ukázka z knihy Až po uši v mechu Filip Pošivač a ukázka z knihy Až po uši v mechu Filip Pošivač a ukázka z filmu Až po uši v mechu Filip Pošivač a ukázka z filmu Až po uši v mechu

Čtvrtý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2017 zaujme čtyři patra Tančícího domu, kde se od 10. do 16. dubna 2017 představí přes 80 českých i zahraničních designérů, módních návrhářů, šperkařů, řemeslníků, výtvarníků, škol, designérských studií i výrobců.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto: Filip Pošivač
Zdroj:
Prague Design Week

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588