Děkujeme za přízeň nám i designu!

Pasta Oner vystavuje na Art Is Truth nejnovější díla

Pasta Oner a ukázka z výstavy Art is Truth

Český výtvarník Pasta Oner otevřel v pražské DSC Gallery svou novou výstavu nazvanou Art is Truth. Až do 9. listopadu zde můžete zhlédnout jeho nejnovější tvorbu za poslední dva roky. Expozice plná obrazů, soch a nápaditých instalací je přístupná zcela zdarma.

“Pasta Oner (1979) se od útlého mládí pohyboval na graffiti scéně a dnes je uznávanou ikonou českého výtvarného umění. Pastova tvorba reflektuje a ironizuje fascinaci současné společnosti světem luxusu, bohatství, víry a sexu. Zároveň však nevyvolává v divákovi provinilost nad jeho konzumním způsobem života.  V českém prostředí, introvertně založených umělců, kteří opovrhují komercí a slávou, se Pasta řídí heslem ‘Nezaprodaný ale prodaný’,” uvádí k biografii tvůrce výstavu pořádající DSC Gallery.

Pasta Oner a ukázka z výstavy Art is Truth Pasta Oner a ukázka z výstavy Art is Truth Pasta Oner a ukázka z výstavy Art is Truth Pasta Oner a ukázka z výstavy Art is Truth

“Po dvou letech od výstavy Last Day in Paradise v pražském Mánesu, Pasta Oner na začátku října představí svou nejnovější tvorbu v DSC Gallery. Autor i nadále čerpá ze street artu, kontinuelně rozvíjí své vizuálně charakteristické tvarosloví a tématiku odkazující k tradici amerického pop artu,” dodávají zástupci galerie k aktuální výstavě, k níž vychází i umělcův nový katalog.

Čtěte další články na téma výstava

Foto a zdroj: DSC Gallery

Článek ze dne: 6.10.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588