Klikněte a napište nám e-mail!

AMIWHATIAMTHINKINGABOUT? je stezkou uměním

Ukázka z výstavy AMIWHATIAMTHINKINGABOUT?

Už jen do soboty 14. října je možné navštívit výstavu současného české umění s krkolomným názvem AMIWHATIAMTHINKINGABOUT?, která se koná v rámci festivalu současné umění 4+4 dny v pohybu. Expozice je koncipována jako stezka Karlínskými kasárny, kde se představuje 31 současných umělců jako Josef Bolf, Jiří Thýn, Josef Bolf, Jiří Thýn a mnozí další.

„První stezka výstavou současného umění v České republice je otevřená po celé 4+4 dny. Stezka v délce 384 metrů z kovové lešenářské konstrukce je citlivě zasazena do neoklasicistních kasáren a při maximálním stoupání 5 až 65 procent se dostanete až do osmimetrové výšky,“ uvádí kurátoři výstavy Tomáš Svoboda a Ondřej Chrobák, kteří výstavu v sobotu zakončí lákavou komentovanou prohlídkou.

Ukázka z výstavy AMIWHATIAMTHINKINGABOUT? Ukázka z výstavy AMIWHATIAMTHINKINGABOUT? Ukázka z výstavy AMIWHATIAMTHINKINGABOUT? Ukázka z výstavy AMIWHATIAMTHINKINGABOUT?

„Během prohlídky se vám naskytne fantastický výhled na vrcholky současné umělecké produkce, téměř celou aktuálně dostupnou produkci velkoformátových soch a objektů a nádherné počátky českého videoartu. Od úrovně klenby v chodbě spatříte nesčetné ukázky současné malby, které lze pozorovat z jedinečné perspektivy. Nejen pro mladé návštěvníky, ale také pro ty, kteří zůstali stále mladí, a neopustila je chuť po dobrodružství, jsou určeny tři postinternetové stanice,“ dodávají.

Čtěte další články na téma výstava

Foto a zdroj: 4+4 dny v pohybu

Článek ze dne: 13.10.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588